Streetview Zuidelijke Wandelweg 115 Amsterdam

Zuidelijke Wandelweg 115, 1079 RK Amsterdam

216 m² Label A

Zuidelijke Wandelweg 115 is een appartement in Amsterdam. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €623.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
216 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Zuidelijke Wandelweg 115

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuidelijke Wandelweg 115

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.67
CO₂-emissie
3443.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

745 Inwoners
370 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
426 Woningvoorraad
€623.000 Gem. woningwaarde Kop Zuidas
25% Koopwoningen
4.492 Inwoners per km²

Locatie van Zuidelijke Wandelweg 115

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Zuidelijke Wandelweg 115

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuidelijke Wandelweg 115?

De gemiddelde woningwaarde in Kop Zuidas is €623.000. Dat komt neer op circa €2.884 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuidelijke Wandelweg 115 zich tot de wijk Kop Zuidas?

Zuidelijke Wandelweg 115 is een appartement van 216 m² in de wijk Kop Zuidas. De buurt telt 426 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.492 inwoners per km².

Hoe groot is Zuidelijke Wandelweg 115 vergeleken met de buurt?

Zuidelijke Wandelweg 115 heeft 216 m² woonoppervlakte. In Kop Zuidas ligt de gemiddelde woningwaarde op €623.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuidelijke Wandelweg 115 en wat betekent dat?

Zuidelijke Wandelweg 115 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-09-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3443.59 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kop Zuidas?

De wijk Kop Zuidas in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €623.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kop Zuidas?

Vanuit Zuidelijke Wandelweg 115 in Kop Zuidas bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kop Zuidas?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zuidelijke Wandelweg 115: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kop Zuidas?

Recreatie nabij Kop Zuidas: restaurant (0.4 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Zuidelijke Wandelweg 115?