Bovenwoning Vrijheidslaan 53 1 Amsterdam

Vrijheidslaan 53 1, 1079 KD Amsterdam

83 m² Bouwjaar 1922 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Vrijheidslaan 53 1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €496.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
287 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€625.000 tot €725.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan drukke weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Vrijheidslaan 53 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vrijheidslaan 53 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
140.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
207.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.05 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gedeeltelijk gestoffeerd

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2410 Inwoners
1595 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1473 Woningvoorraad
€496.000 Gem. woningwaarde Kromme Mijdrechtbuurt
17% Koopwoningen
14.441 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vrijheidslaan 53 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Vrijheidslaan 53 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Vrijheidslaan 53 1?

De prijsindicatie voor Vrijheidslaan 53 1 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Kromme Mijdrechtbuurt is €496.000. Dat komt neer op circa €5.976 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vrijheidslaan 53 1 zich tot de wijk Kromme Mijdrechtbuurt?

Vrijheidslaan 53 1 is een bovenwoning van 83 m² in de wijk Kromme Mijdrechtbuurt. De buurt telt 1.473 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.441 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vrijheidslaan 53 1?

Vrijheidslaan 53 1 is een bovenwoning in Kromme Mijdrechtbuurt, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vrijheidslaan 53 1 vergeleken met de buurt?

Vrijheidslaan 53 1 heeft 83 m² woonoppervlakte en 287 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kromme Mijdrechtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €496.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vrijheidslaan 53 1 en wat betekent dat?

Vrijheidslaan 53 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vrijheidslaan 53 1?

Vrijheidslaan 53 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kromme Mijdrechtbuurt?

De wijk Kromme Mijdrechtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €496.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kromme Mijdrechtbuurt?