Tussenverdieping (appartement) Vechtstraat 180 2 Amsterdam

Vechtstraat 180 2, 1079 JW Amsterdam

51 m² Bouwjaar 1928 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Vechtstraat 180 2 is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
51 m²
Inhoud
175 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Vechtstraat 180 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vechtstraat 180 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
89.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.18 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2685 Inwoners
1645 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1524 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Rijnbuurt-Oost
30% Koopwoningen
14.025 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vechtstraat 180 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Vechtstraat 180 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Vechtstraat 180 2?

De prijsindicatie voor Vechtstraat 180 2 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnbuurt-Oost is €524.000. Dat komt neer op circa €10.275 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vechtstraat 180 2 zich tot de wijk Rijnbuurt-Oost?

Vechtstraat 180 2 is een tussenverdieping (appartement) van 51 m² in de wijk Rijnbuurt-Oost. De buurt telt 1.524 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.025 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vechtstraat 180 2?

Vechtstraat 180 2 is een tussenverdieping (appartement) in Rijnbuurt-Oost, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vechtstraat 180 2 vergeleken met de buurt?

Vechtstraat 180 2 heeft 51 m² woonoppervlakte en 175 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Rijnbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vechtstraat 180 2 en wat betekent dat?

Vechtstraat 180 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vechtstraat 180 2?

Vechtstraat 180 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rijnbuurt-Oost?

De wijk Rijnbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnbuurt-Oost?