Tussenverdieping Rijnstraat 235 2 Amsterdam

Rijnstraat 235 2, 1079 HH Amsterdam

65 m² Bouwjaar 1934 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Rijnstraat 235 2 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
65 m²
Inhoud
152 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rijnstraat 235 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnstraat 235 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
169.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
242.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.48 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2685 Inwoners
1645 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1524 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Rijnbuurt-Oost
30% Koopwoningen
14.025 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijnstraat 235 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Rijnstraat 235 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnstraat 235 2?

De prijsindicatie voor Rijnstraat 235 2 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnbuurt-Oost is €524.000. Dat komt neer op circa €8.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnstraat 235 2 zich tot de wijk Rijnbuurt-Oost?

Rijnstraat 235 2 is een tussenverdieping van 65 m² in de wijk Rijnbuurt-Oost. De buurt telt 1.524 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.025 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnstraat 235 2?

Rijnstraat 235 2 is een tussenverdieping in Rijnbuurt-Oost, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijnstraat 235 2 vergeleken met de buurt?

Rijnstraat 235 2 heeft 65 m² woonoppervlakte en 152 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Rijnbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnstraat 235 2 en wat betekent dat?

Rijnstraat 235 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijnstraat 235 2?

Rijnstraat 235 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rijnbuurt-Oost?

De wijk Rijnbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnbuurt-Oost?

Vanuit Rijnstraat 235 2 in Rijnbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.