Bovenwoning Rijnstraat 217 2 Amsterdam

Rijnstraat 217 2, 1079 HG Amsterdam

85 m² Bouwjaar 1935 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Rijnstraat 217 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
85 m²
Inhoud
228 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rijnstraat 217 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnstraat 217 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
140.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
196.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.11 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2685 Inwoners
1645 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1524 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Rijnbuurt-Oost
30% Koopwoningen
14.025 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijnstraat 217 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Rijnstraat 217 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnstraat 217 2?

De prijsindicatie voor Rijnstraat 217 2 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnbuurt-Oost is €524.000. Dat komt neer op circa €6.165 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnstraat 217 2 zich tot de wijk Rijnbuurt-Oost?

Rijnstraat 217 2 is een bovenwoning van 85 m² in de wijk Rijnbuurt-Oost. De buurt telt 1.524 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.025 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnstraat 217 2?

Rijnstraat 217 2 is een bovenwoning in Rijnbuurt-Oost, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijnstraat 217 2 vergeleken met de buurt?

Rijnstraat 217 2 heeft 85 m² woonoppervlakte en 228 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Rijnbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnstraat 217 2 en wat betekent dat?

Rijnstraat 217 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijnstraat 217 2?

Rijnstraat 217 2 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rijnbuurt-Oost?

De wijk Rijnbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnbuurt-Oost?

Vanuit Rijnstraat 217 2 in Rijnbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.