Bovenwoning Lekstraat 154 1 Amsterdam

Lekstraat 154 1, 1079 EZ Amsterdam

87 m² Bouwjaar 1931 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Lekstraat 154 1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €645.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
296 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€815.000 tot €915.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Lekstraat 154 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lekstraat 154 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
84.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
122.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.59 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2390 Inwoners
1335 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1194 Woningvoorraad
€645.000 Gem. woningwaarde Scheldebuurt-Oost
33% Koopwoningen
17.024 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lekstraat 154 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Lekstraat 154 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Lekstraat 154 1?

De prijsindicatie voor Lekstraat 154 1 ligt rond €815.000 tot €915.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheldebuurt-Oost is €645.000. Dat komt neer op circa €7.414 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lekstraat 154 1 zich tot de wijk Scheldebuurt-Oost?

Lekstraat 154 1 is een bovenwoning van 87 m² in de wijk Scheldebuurt-Oost. De buurt telt 1.194 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.024 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lekstraat 154 1?

Lekstraat 154 1 is een bovenwoning in Scheldebuurt-Oost, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lekstraat 154 1 vergeleken met de buurt?

Lekstraat 154 1 heeft 87 m² woonoppervlakte en 296 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Scheldebuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €645.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lekstraat 154 1 en wat betekent dat?

Lekstraat 154 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lekstraat 154 1?

Lekstraat 154 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Scheldebuurt-Oost?

De wijk Scheldebuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €645.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldebuurt-Oost?

Vanuit Lekstraat 154 1 in Scheldebuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.