Bovenwoning Waalstraat 118 3 Amsterdam

Waalstraat 118 3, 1079 EC Amsterdam

212 m² Bouwjaar 1933 8 kamers 5 slaapkamers Label C

Waalstraat 118 3 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €710.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
212 m²
Inhoud
729 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.370.000 tot €1.620.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Waalstraat 118 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalstraat 118 3

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
176.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
239.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.08 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3150 Inwoners
1695 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1574 Woningvoorraad
€710.000 Gem. woningwaarde Scheldebuurt-Midden
36% Koopwoningen
19.686 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waalstraat 118 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Waalstraat 118 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalstraat 118 3?

De prijsindicatie voor Waalstraat 118 3 ligt rond €1.370.000 tot €1.620.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheldebuurt-Midden is €710.000. Dat komt neer op circa €3.349 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalstraat 118 3 zich tot de wijk Scheldebuurt-Midden?

Waalstraat 118 3 is een bovenwoning van 212 m² in de wijk Scheldebuurt-Midden. De buurt telt 1.574 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.686 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalstraat 118 3?

Waalstraat 118 3 is een bovenwoning in Scheldebuurt-Midden, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waalstraat 118 3 vergeleken met de buurt?

Waalstraat 118 3 heeft 212 m² woonoppervlakte en 729 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Scheldebuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €710.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalstraat 118 3 en wat betekent dat?

Waalstraat 118 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-04-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waalstraat 118 3?

Waalstraat 118 3 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Scheldebuurt-Midden?

De wijk Scheldebuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €710.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldebuurt-Midden?

Vanuit Waalstraat 118 3 in Scheldebuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.