Bovenwoning (appartement) Waalstraat 102 4A Amsterdam

Waalstraat 102 4A, 1079 EB Amsterdam

27 m² Bouwjaar 2023 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Waalstraat 102 4A is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €710.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
27 m²
Inhoud
88 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Waalstraat 102 4A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalstraat 102 4A

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
272.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
662.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
121.94 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Elektrische verwarming

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3150 Inwoners
1695 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1574 Woningvoorraad
€710.000 Gem. woningwaarde Scheldebuurt-Midden
36% Koopwoningen
19.686 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waalstraat 102 4A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Waalstraat 102 4A

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalstraat 102 4A?

De prijsindicatie voor Waalstraat 102 4A ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheldebuurt-Midden is €710.000. Dat komt neer op circa €26.296 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalstraat 102 4A zich tot de wijk Scheldebuurt-Midden?

Waalstraat 102 4A is een bovenwoning (appartement) van 27 m² in de wijk Scheldebuurt-Midden. De buurt telt 1.574 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.686 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalstraat 102 4A?

Waalstraat 102 4A is een bovenwoning (appartement) in Scheldebuurt-Midden, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Waalstraat 102 4A vergeleken met de buurt?

Waalstraat 102 4A heeft 27 m² woonoppervlakte en 88 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Scheldebuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €710.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalstraat 102 4A en wat betekent dat?

Waalstraat 102 4A heeft energielabel G. Geldig tot 2032-08-29. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 121.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waalstraat 102 4A?

Waalstraat 102 4A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Scheldebuurt-Midden?

De wijk Scheldebuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €710.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldebuurt-Midden?

Vanuit Waalstraat 102 4A in Scheldebuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.