Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Waalstraat 102 3 Amsterdam

Waalstraat 102 3, 1079 EB Amsterdam

151 m² Bouwjaar 1933 6 kamers 4 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Waalstraat 102 3 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Amsterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m² en 6 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €710.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
151 m²
Inhoud
405 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€980.000 tot €1.230.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Waalstraat 102 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalstraat 102 3

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3150 Inwoners
1695 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1574 Woningvoorraad
€710.000 Gem. woningwaarde Scheldebuurt-Midden
36% Koopwoningen
19.686 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waalstraat 102 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Waalstraat 102 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalstraat 102 3?

De prijsindicatie voor Waalstraat 102 3 ligt rond €980.000 tot €1.230.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheldebuurt-Midden is €710.000. Dat komt neer op circa €4.702 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalstraat 102 3 zich tot de wijk Scheldebuurt-Midden?

Waalstraat 102 3 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 151 m² in de wijk Scheldebuurt-Midden. De buurt telt 1.574 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.686 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalstraat 102 3?

Waalstraat 102 3 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Scheldebuurt-Midden, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waalstraat 102 3 vergeleken met de buurt?

Waalstraat 102 3 heeft 151 m² woonoppervlakte en 405 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Scheldebuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €710.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalstraat 102 3 en wat betekent dat?

Waalstraat 102 3 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Waalstraat 102 3?

Waalstraat 102 3 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Scheldebuurt-Midden?

De wijk Scheldebuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €710.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldebuurt-Midden?

Vanuit Waalstraat 102 3 in Scheldebuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.