Streetview Uiterwaardenstraat 334 Amsterdam

Uiterwaardenstraat 334, 1079 DC Amsterdam

90 m² Bouwjaar 1932 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Uiterwaardenstraat 334 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €678.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
340 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Uiterwaardenstraat 334

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Uiterwaardenstraat 334

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4305 Inwoners
2410 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2285 Woningvoorraad
€678.000 Gem. woningwaarde Scheldebuurt-West
29% Koopwoningen
17.107 Inwoners per km²

Locatie van Uiterwaardenstraat 334

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Uiterwaardenstraat 334

Wat is de geschatte woningwaarde van Uiterwaardenstraat 334?

De prijsindicatie voor Uiterwaardenstraat 334 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheldebuurt-West is €678.000. Dat komt neer op circa €7.533 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Uiterwaardenstraat 334 zich tot de wijk Scheldebuurt-West?

Uiterwaardenstraat 334 is een appartement van 90 m² in de wijk Scheldebuurt-West. De buurt telt 2.285 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Uiterwaardenstraat 334?

Uiterwaardenstraat 334 is een appartement in Scheldebuurt-West, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Uiterwaardenstraat 334 vergeleken met de buurt?

Uiterwaardenstraat 334 heeft 90 m² woonoppervlakte en 340 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Scheldebuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €678.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Uiterwaardenstraat 334 en wat betekent dat?

Uiterwaardenstraat 334 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-12-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Uiterwaardenstraat 334?

Uiterwaardenstraat 334 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Scheldebuurt-West?

De wijk Scheldebuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €678.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldebuurt-West?

Vanuit Uiterwaardenstraat 334 in Scheldebuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.