Streetview Maasstraat 198 3 Amsterdam

Maasstraat 198 3, 1079 BM Amsterdam

92 m² Bouwjaar 1938 5 kamers Label E

Maasstraat 198 3 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €678.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
92 m²
Inhoud
260 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Maasstraat 198 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maasstraat 198 3

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4305 Inwoners
2410 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2285 Woningvoorraad
€678.000 Gem. woningwaarde Scheldebuurt-West
29% Koopwoningen
17.107 Inwoners per km²

Locatie van Maasstraat 198 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Maasstraat 198 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Maasstraat 198 3?

De gemiddelde woningwaarde in Scheldebuurt-West is €678.000. Dat komt neer op circa €7.370 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maasstraat 198 3 zich tot de wijk Scheldebuurt-West?

Maasstraat 198 3 is een appartement van 92 m² in de wijk Scheldebuurt-West. De buurt telt 2.285 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maasstraat 198 3?

Maasstraat 198 3 is een appartement in Scheldebuurt-West, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Maasstraat 198 3 vergeleken met de buurt?

Maasstraat 198 3 heeft 92 m² woonoppervlakte en 260 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Scheldebuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €678.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maasstraat 198 3 en wat betekent dat?

Maasstraat 198 3 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Maasstraat 198 3?

Maasstraat 198 3 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Scheldebuurt-West?

De wijk Scheldebuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €678.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldebuurt-West?

Vanuit Maasstraat 198 3 in Scheldebuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.