Streetview Europaplein 107 3 Amsterdam

Europaplein 107 3, 1079 AW Amsterdam

126 m² Bouwjaar 1935 5 kamers Label G

Europaplein 107 3 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €678.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
126 m²
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Europaplein 107 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Europaplein 107 3

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4305 Inwoners
2410 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2285 Woningvoorraad
€678.000 Gem. woningwaarde Scheldebuurt-West
29% Koopwoningen
17.107 Inwoners per km²

Locatie van Europaplein 107 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Europaplein 107 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Europaplein 107 3?

De gemiddelde woningwaarde in Scheldebuurt-West is €678.000. Dat komt neer op circa €5.381 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Europaplein 107 3 zich tot de wijk Scheldebuurt-West?

Europaplein 107 3 is een appartement van 126 m² in de wijk Scheldebuurt-West. De buurt telt 2.285 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Europaplein 107 3?

Europaplein 107 3 is een appartement in Scheldebuurt-West, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Europaplein 107 3 vergeleken met de buurt?

Europaplein 107 3 heeft 126 m² woonoppervlakte. Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Scheldebuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €678.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Europaplein 107 3 en wat betekent dat?

Europaplein 107 3 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Europaplein 107 3?

Europaplein 107 3 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Scheldebuurt-West?

De wijk Scheldebuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €678.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldebuurt-West?

Vanuit Europaplein 107 3 in Scheldebuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.