Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1934
- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Inhoud
- 349 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
Rooseveltlaan 135 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €710.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rooseveltlaan 135 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.5 km***ENGLISH TEXT BELOW*** Hoogwaardig gerenoveerd, luxe en vooral karaktervol appartement van 103m2 met een zeer goede indeling, hoge plafonds, twee…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Scheldebuurt-Midden is €710.000. Dat komt neer op circa €6.893 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRooseveltlaan 135 2 is een bovenwoning van 103 m² in de wijk Scheldebuurt-Midden. De buurt telt 1.574 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.686 inwoners per km².
Rooseveltlaan 135 2 is een bovenwoning in Scheldebuurt-Midden, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rooseveltlaan 135 2 heeft 103 m² woonoppervlakte en 349 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Scheldebuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €710.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rooseveltlaan 135 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.6 kg/jaar.
Rooseveltlaan 135 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Scheldebuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €710.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Rooseveltlaan 135 2 in Scheldebuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.