Tussenverdieping (appartement) Molenbeekstraat 12 2 Amsterdam

Molenbeekstraat 12 2, 1078 XD Amsterdam

66 m² Bouwjaar 1931 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Molenbeekstraat 12 2 is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €678.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
225 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2023
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Molenbeekstraat 12 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenbeekstraat 12 2

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2
CO₂-emissie
3325.08 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4305 Inwoners
2410 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2285 Woningvoorraad
€678.000 Gem. woningwaarde Scheldebuurt-West
29% Koopwoningen
17.107 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Molenbeekstraat 12 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Molenbeekstraat 12 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenbeekstraat 12 2?

De prijsindicatie voor Molenbeekstraat 12 2 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheldebuurt-West is €678.000. Dat komt neer op circa €10.273 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenbeekstraat 12 2 zich tot de wijk Scheldebuurt-West?

Molenbeekstraat 12 2 is een tussenverdieping (appartement) van 66 m² in de wijk Scheldebuurt-West. De buurt telt 2.285 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenbeekstraat 12 2?

Molenbeekstraat 12 2 is een tussenverdieping (appartement) in Scheldebuurt-West, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Molenbeekstraat 12 2 vergeleken met de buurt?

Molenbeekstraat 12 2 heeft 66 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Scheldebuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €678.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenbeekstraat 12 2 en wat betekent dat?

Molenbeekstraat 12 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-04-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 3325.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molenbeekstraat 12 2?

Molenbeekstraat 12 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Scheldebuurt-West?

De wijk Scheldebuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €678.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldebuurt-West?