Benedenwoning Biesboschstraat 11 H Amsterdam

Biesboschstraat 11 H, 1078 MK Amsterdam

110 m² Bouwjaar 1930 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Biesboschstraat 11 H is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €710.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
110 m²
Inhoud
362 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.075.000 tot €1.325.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Biesboschstraat 11 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Biesboschstraat 11 H

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (64.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden
Tuin type
Achtertuin

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3150 Inwoners
1695 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1574 Woningvoorraad
€710.000 Gem. woningwaarde Scheldebuurt-Midden
36% Koopwoningen
19.686 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Biesboschstraat 11 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Biesboschstraat 11 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Biesboschstraat 11 H?

De prijsindicatie voor Biesboschstraat 11 H ligt rond €1.075.000 tot €1.325.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheldebuurt-Midden is €710.000. Dat komt neer op circa €6.455 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Biesboschstraat 11 H zich tot de wijk Scheldebuurt-Midden?

Biesboschstraat 11 H is een benedenwoning van 110 m² in de wijk Scheldebuurt-Midden. De buurt telt 1.574 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.686 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Biesboschstraat 11 H?

Biesboschstraat 11 H is een benedenwoning in Scheldebuurt-Midden, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Biesboschstraat 11 H vergeleken met de buurt?

Biesboschstraat 11 H heeft 110 m² woonoppervlakte en 362 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Scheldebuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €710.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Biesboschstraat 11 H en wat betekent dat?

Biesboschstraat 11 H heeft energielabel D. Geldig tot 2027-04-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Biesboschstraat 11 H?

Biesboschstraat 11 H heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 64 m².

Hoe is de woningmarkt in Scheldebuurt-Midden?

De wijk Scheldebuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €710.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldebuurt-Midden?