Streetview Roerstraat 123 Amsterdam

Roerstraat 123, 1078 LM Amsterdam

74 m² Bouwjaar 1930 3 kamers Label D

Roerstraat 123 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €710.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
74 m²
Inhoud
302 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Roerstraat 123

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Roerstraat 123

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3150 Inwoners
1695 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1574 Woningvoorraad
€710.000 Gem. woningwaarde Scheldebuurt-Midden
36% Koopwoningen
19.686 Inwoners per km²

Locatie van Roerstraat 123

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Roerstraat 123

Wat is de geschatte woningwaarde van Roerstraat 123?

De prijsindicatie voor Roerstraat 123 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheldebuurt-Midden is €710.000. Dat komt neer op circa €9.595 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roerstraat 123 zich tot de wijk Scheldebuurt-Midden?

Roerstraat 123 is een appartement van 74 m² in de wijk Scheldebuurt-Midden. De buurt telt 1.574 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.686 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roerstraat 123?

Roerstraat 123 is een appartement in Scheldebuurt-Midden, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Roerstraat 123 vergeleken met de buurt?

Roerstraat 123 heeft 74 m² woonoppervlakte en 302 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Scheldebuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €710.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Roerstraat 123 en wat betekent dat?

Roerstraat 123 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Roerstraat 123?

Roerstraat 123 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Scheldebuurt-Midden?

De wijk Scheldebuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €710.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldebuurt-Midden?

Vanuit Roerstraat 123 in Scheldebuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.