Bovenwoning Geleenstraat 25 2 Amsterdam

Geleenstraat 25 2, 1078 LC Amsterdam

73 m² Bouwjaar 1930 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Geleenstraat 25 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €678.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
241 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Geleenstraat 25 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Geleenstraat 25 2

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4305 Inwoners
2410 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2285 Woningvoorraad
€678.000 Gem. woningwaarde Scheldebuurt-West
29% Koopwoningen
17.107 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Geleenstraat 25 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Geleenstraat 25 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Geleenstraat 25 2?

De prijsindicatie voor Geleenstraat 25 2 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheldebuurt-West is €678.000. Dat komt neer op circa €9.288 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Geleenstraat 25 2 zich tot de wijk Scheldebuurt-West?

Geleenstraat 25 2 is een bovenwoning van 73 m² in de wijk Scheldebuurt-West. De buurt telt 2.285 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Geleenstraat 25 2?

Geleenstraat 25 2 is een bovenwoning in Scheldebuurt-West, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Geleenstraat 25 2 vergeleken met de buurt?

Geleenstraat 25 2 heeft 73 m² woonoppervlakte en 241 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Scheldebuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €678.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Geleenstraat 25 2 en wat betekent dat?

Geleenstraat 25 2 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Geleenstraat 25 2?

Geleenstraat 25 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Scheldebuurt-West?

De wijk Scheldebuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €678.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldebuurt-West?

Vanuit Geleenstraat 25 2 in Scheldebuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.