Bovenwoning Grevelingenstraat 21 3 Amsterdam

Grevelingenstraat 21 3, 1078 KM Amsterdam

83 m² Bouwjaar 1902 5 kamers 2 slaapkamers Label B

Grevelingenstraat 21 3 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1902. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €770.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1902
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
279 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€750.000 tot €850.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Grevelingenstraat 21 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grevelingenstraat 21 3

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
0.84
CO₂-emissie
2105.31 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2900 Inwoners
1560 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1483 Woningvoorraad
€770.000 Gem. woningwaarde Wielingenbuurt
32% Koopwoningen
20.762 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Grevelingenstraat 21 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Grevelingenstraat 21 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Grevelingenstraat 21 3?

De prijsindicatie voor Grevelingenstraat 21 3 ligt rond €750.000 tot €850.000. De gemiddelde woningwaarde in Wielingenbuurt is €770.000. Dat komt neer op circa €9.277 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grevelingenstraat 21 3 zich tot de wijk Wielingenbuurt?

Grevelingenstraat 21 3 is een bovenwoning van 83 m² in de wijk Wielingenbuurt. De buurt telt 1.483 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.762 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grevelingenstraat 21 3?

Grevelingenstraat 21 3 is een bovenwoning in Wielingenbuurt, gebouwd in 1902 (124 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Grevelingenstraat 21 3 vergeleken met de buurt?

Grevelingenstraat 21 3 heeft 83 m² woonoppervlakte en 279 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Wielingenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €770.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grevelingenstraat 21 3 en wat betekent dat?

Grevelingenstraat 21 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-03-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 2105.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grevelingenstraat 21 3?

Grevelingenstraat 21 3 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wielingenbuurt?

De wijk Wielingenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €770.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wielingenbuurt?

Vanuit Grevelingenstraat 21 3 in Wielingenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.