Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping (open portiek)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Inhoud
- 243 m³
- Kamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
Wielingenstraat 24 D is een tussenverdieping (open portiek) in Amsterdam, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m² en 3 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €770.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wielingenstraat 24 D
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.2 kmTe huur per 1 februari: ruim 3-kamer appartement op de 1e etage De Wielingen’ in de Rivierenbuurt heeft alles wat modern wonen vraagt: rust,…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Wielingenstraat 24 D ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Wielingenbuurt is €770.000. Dat komt neer op circa €8.280 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWielingenstraat 24 D is een tussenverdieping (open portiek) van 93 m² in de wijk Wielingenbuurt. De buurt telt 1.483 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.762 inwoners per km².
Wielingenstraat 24 D is een tussenverdieping (open portiek) in Wielingenbuurt, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Wielingenstraat 24 D heeft 93 m² woonoppervlakte en 243 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Wielingenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €770.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wielingenstraat 24 D heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Wielingenstraat 24 D heeft 3 kamers.
De wijk Wielingenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €770.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Wielingenstraat 24 D in Wielingenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wielingenstraat 24 D: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.