Streetview Haringvlietstraat 24 Amsterdam

Haringvlietstraat 24, 1078 KD Amsterdam

213 m² Bouwjaar 1931

Haringvlietstraat 24 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m² en een perceel van 412 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €770.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
412 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Haringvlietstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2900 Inwoners
1560 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1483 Woningvoorraad
€770.000 Gem. woningwaarde Wielingenbuurt
32% Koopwoningen
20.762 Inwoners per km²

Locatie van Haringvlietstraat 24

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Haringvlietstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Haringvlietstraat 24?

De gemiddelde woningwaarde in Wielingenbuurt is €770.000. Dat komt neer op circa €3.615 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haringvlietstraat 24 zich tot de wijk Wielingenbuurt?

Haringvlietstraat 24 is een woonhuis van 213 m² in de wijk Wielingenbuurt. De buurt telt 1.483 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.762 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haringvlietstraat 24?

Haringvlietstraat 24 is een woonhuis in Wielingenbuurt, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Haringvlietstraat 24 vergeleken met de buurt?

Haringvlietstraat 24 heeft 213 m² woonoppervlakte. Het perceel is 412 m². In Wielingenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €770.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Wielingenbuurt?

De wijk Wielingenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €770.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wielingenbuurt?

Vanuit Haringvlietstraat 24 in Wielingenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wielingenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Haringvlietstraat 24: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Wielingenbuurt?

Recreatie nabij Wielingenbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.7 km).