Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 245 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
Haringvlietstraat 39 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 245 m² en een perceel van 143 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €770.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Haringvlietstraat 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.2 kmDe prijsindicatie voor Haringvlietstraat 39 ligt rond €870.000 tot €1.120.000. De gemiddelde woningwaarde in Wielingenbuurt is €770.000. Dat komt neer op circa €3.143 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHaringvlietstraat 39 is een woonhuis van 245 m² in de wijk Wielingenbuurt. De buurt telt 1.483 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.762 inwoners per km².
Haringvlietstraat 39 is een woonhuis in Wielingenbuurt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Haringvlietstraat 39 heeft 245 m² woonoppervlakte. Het perceel is 143 m². In Wielingenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €770.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Wielingenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €770.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Haringvlietstraat 39 in Wielingenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Haringvlietstraat 39: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Wielingenbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.7 km).
De prijsindicatie ligt rond €870.000 tot €1.120.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Wielingenbuurt is €770.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.