Bovenwoning Deurloostraat 46 1 Amsterdam

Deurloostraat 46 1, 1078 JC Amsterdam

88 m² Bouwjaar 1933 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Deurloostraat 46 1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €678.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
287 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Deurloostraat 46 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Deurloostraat 46 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
97.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
135.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.14 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4305 Inwoners
2410 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2285 Woningvoorraad
€678.000 Gem. woningwaarde Scheldebuurt-West
29% Koopwoningen
17.107 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Deurloostraat 46 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Deurloostraat 46 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Deurloostraat 46 1?

De prijsindicatie voor Deurloostraat 46 1 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheldebuurt-West is €678.000. Dat komt neer op circa €7.705 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deurloostraat 46 1 zich tot de wijk Scheldebuurt-West?

Deurloostraat 46 1 is een bovenwoning van 88 m² in de wijk Scheldebuurt-West. De buurt telt 2.285 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deurloostraat 46 1?

Deurloostraat 46 1 is een bovenwoning in Scheldebuurt-West, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Deurloostraat 46 1 vergeleken met de buurt?

Deurloostraat 46 1 heeft 88 m² woonoppervlakte en 287 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Scheldebuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €678.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Deurloostraat 46 1 en wat betekent dat?

Deurloostraat 46 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Deurloostraat 46 1?

Deurloostraat 46 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Scheldebuurt-West?

De wijk Scheldebuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €678.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldebuurt-West?