Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Inhoud
- 183 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
Deurloostraat 3 1 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €678.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Deurloostraat 3 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.3 kmStijlvol en luxe gerenoveerd (2026) appartement van ca.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Deurloostraat 3 1 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheldebuurt-West is €678.000. Dat komt neer op circa €10.594 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDeurloostraat 3 1 is een tussenverdieping van 64 m² in de wijk Scheldebuurt-West. De buurt telt 2.285 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.107 inwoners per km².
Deurloostraat 3 1 is een tussenverdieping in Scheldebuurt-West, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Deurloostraat 3 1 heeft 64 m² woonoppervlakte en 183 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Scheldebuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €678.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Deurloostraat 3 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-10-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42 kg/jaar.
Deurloostraat 3 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Scheldebuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €678.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Deurloostraat 3 1 in Scheldebuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.