Bovenwoning (appartement) Europaplein 31 1 Amsterdam

Europaplein 31 1, 1078 GT Amsterdam

95 m² Bouwjaar 1931 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Europaplein 31 1 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €678.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
95 m²
Inhoud
315 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€740.000 tot €840.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Europaplein 31 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Europaplein 31 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
163.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
223.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.94 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4305 Inwoners
2410 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2285 Woningvoorraad
€678.000 Gem. woningwaarde Scheldebuurt-West
29% Koopwoningen
17.107 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Europaplein 31 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Europaplein 31 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Europaplein 31 1?

De prijsindicatie voor Europaplein 31 1 ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheldebuurt-West is €678.000. Dat komt neer op circa €7.137 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Europaplein 31 1 zich tot de wijk Scheldebuurt-West?

Europaplein 31 1 is een bovenwoning (appartement) van 95 m² in de wijk Scheldebuurt-West. De buurt telt 2.285 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Europaplein 31 1?

Europaplein 31 1 is een bovenwoning (appartement) in Scheldebuurt-West, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Europaplein 31 1 vergeleken met de buurt?

Europaplein 31 1 heeft 95 m² woonoppervlakte en 315 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Scheldebuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €678.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Europaplein 31 1 en wat betekent dat?

Europaplein 31 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Europaplein 31 1?

Europaplein 31 1 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Scheldebuurt-West?

De wijk Scheldebuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €678.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldebuurt-West?

Vanuit Europaplein 31 1 in Scheldebuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.