Bovenwoning (appartement met open portiek) Scheldestraat 46 2 Amsterdam

Scheldestraat 46 2, 1078 GM Amsterdam

58 m² Bouwjaar 1928 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Scheldestraat 46 2 is een bovenwoning (appartement met open portiek) in Amsterdam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €770.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bovenwoning (appartement met open portiek)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
160 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Scheldestraat 46 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Scheldestraat 46 2

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
81.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
104.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
19.21 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2900 Inwoners
1560 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1483 Woningvoorraad
€770.000 Gem. woningwaarde Wielingenbuurt
32% Koopwoningen
20.762 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Scheldestraat 46 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Scheldestraat 46 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Scheldestraat 46 2?

De prijsindicatie voor Scheldestraat 46 2 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Wielingenbuurt is €770.000. Dat komt neer op circa €13.276 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Scheldestraat 46 2 zich tot de wijk Wielingenbuurt?

Scheldestraat 46 2 is een bovenwoning (appartement met open portiek) van 58 m² in de wijk Wielingenbuurt. De buurt telt 1.483 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.762 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Scheldestraat 46 2?

Scheldestraat 46 2 is een bovenwoning (appartement met open portiek) in Wielingenbuurt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Scheldestraat 46 2 vergeleken met de buurt?

Scheldestraat 46 2 heeft 58 m² woonoppervlakte en 160 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Wielingenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €770.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Scheldestraat 46 2 en wat betekent dat?

Scheldestraat 46 2 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-08-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Scheldestraat 46 2?

Scheldestraat 46 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wielingenbuurt?

De wijk Wielingenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €770.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wielingenbuurt?