Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 480 m²
- Perceeloppervlakte
- 582 m²
Churchill-laan 223 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 480 m² en een perceel van 582 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €770.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Churchill-laan 223
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.2 kmDe prijsindicatie voor Churchill-laan 223 ligt rond €2.410.000 tot €2.660.000. De gemiddelde woningwaarde in Wielingenbuurt is €770.000. Dat komt neer op circa €1.604 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenChurchill-laan 223 is een woonhuis van 480 m² in de wijk Wielingenbuurt. De buurt telt 1.483 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.762 inwoners per km².
Churchill-laan 223 is een woonhuis in Wielingenbuurt, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Churchill-laan 223 heeft 480 m² woonoppervlakte. Het perceel is 582 m². In Wielingenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €770.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Wielingenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €770.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Churchill-laan 223 in Wielingenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Churchill-laan 223: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Wielingenbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.7 km).
De prijsindicatie ligt rond €2.410.000 tot €2.660.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Wielingenbuurt is €770.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.