Tussenverdieping (appartement) Slaakstraat 12 3A Amsterdam

Slaakstraat 12 3A, 1078 BD Amsterdam

47 m² Bouwjaar 1929 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Slaakstraat 12 3A is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €770.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
47 m²
Inhoud
166 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Slaakstraat 12 3A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Slaakstraat 12 3A

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
76.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.37 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2900 Inwoners
1560 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1483 Woningvoorraad
€770.000 Gem. woningwaarde Wielingenbuurt
32% Koopwoningen
20.762 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Slaakstraat 12 3A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Slaakstraat 12 3A

Wat is de geschatte woningwaarde van Slaakstraat 12 3A?

De prijsindicatie voor Slaakstraat 12 3A ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Wielingenbuurt is €770.000. Dat komt neer op circa €16.383 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Slaakstraat 12 3A zich tot de wijk Wielingenbuurt?

Slaakstraat 12 3A is een tussenverdieping (appartement) van 47 m² in de wijk Wielingenbuurt. De buurt telt 1.483 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.762 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Slaakstraat 12 3A?

Slaakstraat 12 3A is een tussenverdieping (appartement) in Wielingenbuurt, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Slaakstraat 12 3A vergeleken met de buurt?

Slaakstraat 12 3A heeft 47 m² woonoppervlakte en 166 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Wielingenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €770.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Slaakstraat 12 3A en wat betekent dat?

Slaakstraat 12 3A heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Slaakstraat 12 3A?

Slaakstraat 12 3A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wielingenbuurt?

De wijk Wielingenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €770.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wielingenbuurt?

Vanuit Slaakstraat 12 3A in Wielingenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.