Bovenwoning (appartement) Slaakstraat 3 2 Amsterdam

Slaakstraat 3 2, 1078 BC Amsterdam

87 m² Bouwjaar 1936 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Slaakstraat 3 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €770.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
293 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€730.000 tot €830.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Slaakstraat 3 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Slaakstraat 3 2

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2900 Inwoners
1560 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1483 Woningvoorraad
€770.000 Gem. woningwaarde Wielingenbuurt
32% Koopwoningen
20.762 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Slaakstraat 3 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Slaakstraat 3 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Slaakstraat 3 2?

De prijsindicatie voor Slaakstraat 3 2 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Wielingenbuurt is €770.000. Dat komt neer op circa €8.851 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Slaakstraat 3 2 zich tot de wijk Wielingenbuurt?

Slaakstraat 3 2 is een bovenwoning (appartement) van 87 m² in de wijk Wielingenbuurt. De buurt telt 1.483 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.762 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Slaakstraat 3 2?

Slaakstraat 3 2 is een bovenwoning (appartement) in Wielingenbuurt, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Slaakstraat 3 2 vergeleken met de buurt?

Slaakstraat 3 2 heeft 87 m² woonoppervlakte en 293 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Wielingenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €770.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Slaakstraat 3 2 en wat betekent dat?

Slaakstraat 3 2 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Slaakstraat 3 2?

Slaakstraat 3 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Wielingenbuurt?

De wijk Wielingenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €770.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wielingenbuurt?

Vanuit Slaakstraat 3 2 in Wielingenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.