Bovenwoning Courbetstraat 35 2 Amsterdam

Courbetstraat 35 2, 1077 ZS Amsterdam

112 m² Bouwjaar 1938 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Courbetstraat 35 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €980.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
112 m²
Inhoud
363 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€705.000 tot €805.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Courbetstraat 35 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Courbetstraat 35 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
177.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
242.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2620 Inwoners
1320 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€980.000 Gem. woningwaarde Minervabuurt-Zuid
47% Koopwoningen
16.984 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Courbetstraat 35 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Courbetstraat 35 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Courbetstraat 35 2?

De prijsindicatie voor Courbetstraat 35 2 ligt rond €705.000 tot €805.000. De gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Zuid is €980.000. Dat komt neer op circa €8.750 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Courbetstraat 35 2 zich tot de wijk Minervabuurt-Zuid?

Courbetstraat 35 2 is een bovenwoning van 112 m² in de wijk Minervabuurt-Zuid. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Courbetstraat 35 2?

Courbetstraat 35 2 is een bovenwoning in Minervabuurt-Zuid, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Courbetstraat 35 2 vergeleken met de buurt?

Courbetstraat 35 2 heeft 112 m² woonoppervlakte en 363 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Minervabuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €980.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Courbetstraat 35 2 en wat betekent dat?

Courbetstraat 35 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Courbetstraat 35 2?

Courbetstraat 35 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Minervabuurt-Zuid?

De wijk Minervabuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €980.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Minervabuurt-Zuid?

Vanuit Courbetstraat 35 2 in Minervabuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.