Streetview Watteaustraat 17 A1 Amsterdam

Watteaustraat 17 A1, 1077 ZJ Amsterdam

74 m² Bouwjaar 1951 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Watteaustraat 17 A1 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €980.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
74 m²
Inhoud
238 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Watteaustraat 17 A1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Watteaustraat 17 A1

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2620 Inwoners
1320 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€980.000 Gem. woningwaarde Minervabuurt-Zuid
47% Koopwoningen
16.984 Inwoners per km²

Locatie van Watteaustraat 17 A1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Watteaustraat 17 A1

Wat is de geschatte woningwaarde van Watteaustraat 17 A1?

De prijsindicatie voor Watteaustraat 17 A1 ligt rond €565.000 tot €665.000. De gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Zuid is €980.000. Dat komt neer op circa €13.243 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Watteaustraat 17 A1 zich tot de wijk Minervabuurt-Zuid?

Watteaustraat 17 A1 is een appartement van 74 m² in de wijk Minervabuurt-Zuid. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Watteaustraat 17 A1?

Watteaustraat 17 A1 is een appartement in Minervabuurt-Zuid, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Watteaustraat 17 A1 vergeleken met de buurt?

Watteaustraat 17 A1 heeft 74 m² woonoppervlakte en 238 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Minervabuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €980.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Watteaustraat 17 A1 en wat betekent dat?

Watteaustraat 17 A1 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Watteaustraat 17 A1?

Watteaustraat 17 A1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Minervabuurt-Zuid?

De wijk Minervabuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €980.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Minervabuurt-Zuid?

Vanuit Watteaustraat 17 A1 in Minervabuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.