Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 209 m²
- Perceeloppervlakte
- 65 m²
Willem Pijperstraat 68 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m² en een perceel van 65 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.078.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willem Pijperstraat 68
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.3 kmDe prijsindicatie voor Willem Pijperstraat 68 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinses Irenebuurt is €1.078.000. Dat komt neer op circa €5.158 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillem Pijperstraat 68 is een woonhuis van 209 m² in de wijk Prinses Irenebuurt. De buurt telt 696 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.730 inwoners per km².
Willem Pijperstraat 68 is een woonhuis in Prinses Irenebuurt, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Willem Pijperstraat 68 heeft 209 m² woonoppervlakte. Het perceel is 65 m². In Prinses Irenebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.078.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Willem Pijperstraat 68 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-03-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.95 kg/jaar.
De wijk Prinses Irenebuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.078.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Willem Pijperstraat 68 in Prinses Irenebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Willem Pijperstraat 68: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.4 km.