Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 230 m²
- Inhoud
- 470 m³
- Kamers
- 4
Willem Pijperstraat 9 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 230 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.078.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willem Pijperstraat 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.3 kmDe prijsindicatie voor Willem Pijperstraat 9 ligt rond €800.000 tot €900.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinses Irenebuurt is €1.078.000. Dat komt neer op circa €6.125 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillem Pijperstraat 9 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Prinses Irenebuurt. De buurt telt 696 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.730 inwoners per km².
Willem Pijperstraat 9 is een woonhuis in Prinses Irenebuurt, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Willem Pijperstraat 9 heeft 176 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Prinses Irenebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.078.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Willem Pijperstraat 9 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Willem Pijperstraat 9 heeft 4 kamers.
De wijk Prinses Irenebuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.078.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Willem Pijperstraat 9 in Prinses Irenebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Willem Pijperstraat 9: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.4 km.