Streetview Guido Gezellestraat 6 Amsterdam

Guido Gezellestraat 6, 1077 WP Amsterdam

345 m² Bouwjaar 1932 10 kamers 8 slaapkamers Label D

Guido Gezellestraat 6 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 345 m², een perceel van 273 m² en 10 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
345 m²
Perceeloppervlakte
273 m²
Inhoud
1144 m³
Kamers
10
Slaapkamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Guido Gezellestraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Guido Gezellestraat 6

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
172.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
252.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

800 Inwoners
315 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
329 Woningvoorraad
€2.236.000 Gem. woningwaarde Diepenbrockbuurt
68% Koopwoningen
4.136 Inwoners per km²

Locatie van Guido Gezellestraat 6

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Guido Gezellestraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Guido Gezellestraat 6?

De prijsindicatie voor Guido Gezellestraat 6 ligt rond €1.425.000 tot €1.675.000. De gemiddelde woningwaarde in Diepenbrockbuurt is €2.236.000. Dat komt neer op circa €6.481 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Guido Gezellestraat 6 zich tot de wijk Diepenbrockbuurt?

Guido Gezellestraat 6 is een woonhuis van 345 m² in de wijk Diepenbrockbuurt. De buurt telt 329 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.136 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Guido Gezellestraat 6?

Guido Gezellestraat 6 is een woonhuis in Diepenbrockbuurt, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Guido Gezellestraat 6 vergeleken met de buurt?

Guido Gezellestraat 6 heeft 345 m² woonoppervlakte en 1144 m³ inhoud. Het perceel is 273 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Diepenbrockbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Guido Gezellestraat 6 en wat betekent dat?

Guido Gezellestraat 6 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-01-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Guido Gezellestraat 6?

Guido Gezellestraat 6 heeft 10 kamers waarvan 8 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Diepenbrockbuurt?

De wijk Diepenbrockbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.236.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Diepenbrockbuurt?