Streetview Herman Heijermansweg 39 Amsterdam

Herman Heijermansweg 39, 1077 WK Amsterdam

178 m² Bouwjaar 1945 7 kamers Label A

Herman Heijermansweg 39 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 315 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1945
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
315 m²
Inhoud
570 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Herman Heijermansweg 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herman Heijermansweg 39

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.14
CO₂-emissie
7530.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

800 Inwoners
315 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
329 Woningvoorraad
€2.236.000 Gem. woningwaarde Diepenbrockbuurt
68% Koopwoningen
4.136 Inwoners per km²

Locatie van Herman Heijermansweg 39

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Herman Heijermansweg 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Herman Heijermansweg 39?

De prijsindicatie voor Herman Heijermansweg 39 ligt rond €1.350.000 tot €1.600.000. De gemiddelde woningwaarde in Diepenbrockbuurt is €2.236.000. Dat komt neer op circa €12.562 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herman Heijermansweg 39 zich tot de wijk Diepenbrockbuurt?

Herman Heijermansweg 39 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Diepenbrockbuurt. De buurt telt 329 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.136 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herman Heijermansweg 39?

Herman Heijermansweg 39 is een woonhuis in Diepenbrockbuurt, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Herman Heijermansweg 39 vergeleken met de buurt?

Herman Heijermansweg 39 heeft 178 m² woonoppervlakte en 570 m³ inhoud. Het perceel is 315 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Diepenbrockbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herman Heijermansweg 39 en wat betekent dat?

Herman Heijermansweg 39 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-04-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7530.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Herman Heijermansweg 39?

Herman Heijermansweg 39 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Diepenbrockbuurt?

De wijk Diepenbrockbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.236.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Diepenbrockbuurt?

Vanuit Herman Heijermansweg 39 in Diepenbrockbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.