Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1938
- Woonoppervlakte
- 264 m²
- Perceeloppervlakte
- 277 m²
- Inhoud
- 947 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Herman Gorterstraat 19 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 264 m², een perceel van 277 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Herman Gorterstraat 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Diepenbrockbuurt is €2.236.000. Dat komt neer op circa €8.470 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHerman Gorterstraat 19 is een woonhuis van 264 m² in de wijk Diepenbrockbuurt. De buurt telt 329 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.136 inwoners per km².
Herman Gorterstraat 19 is een woonhuis in Diepenbrockbuurt, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Herman Gorterstraat 19 heeft 264 m² woonoppervlakte en 947 m³ inhoud. Het perceel is 277 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Diepenbrockbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Herman Gorterstraat 19 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-10-25. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.11 kg/jaar.
Herman Gorterstraat 19 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Diepenbrockbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.236.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Herman Gorterstraat 19 in Diepenbrockbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.