Streetview Herman Gorterstraat 7 Amsterdam

Herman Gorterstraat 7, 1077 WD Amsterdam

248 m² Bouwjaar 1938 10 kamers 8 slaapkamers Label B

Herman Gorterstraat 7 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m², een perceel van 200 m² en 10 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
248 m²
Perceeloppervlakte
200 m²
Inhoud
1035 m³
Kamers
10
Slaapkamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Herman Gorterstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herman Gorterstraat 7

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
168.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.6%
CO₂-emissie
30.76 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

800 Inwoners
315 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
329 Woningvoorraad
€2.236.000 Gem. woningwaarde Diepenbrockbuurt
68% Koopwoningen
4.136 Inwoners per km²

Locatie van Herman Gorterstraat 7

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Herman Gorterstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Herman Gorterstraat 7?

De prijsindicatie voor Herman Gorterstraat 7 ligt rond €2.190.000 tot €2.440.000. De gemiddelde woningwaarde in Diepenbrockbuurt is €2.236.000. Dat komt neer op circa €9.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herman Gorterstraat 7 zich tot de wijk Diepenbrockbuurt?

Herman Gorterstraat 7 is een woonhuis van 248 m² in de wijk Diepenbrockbuurt. De buurt telt 329 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.136 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herman Gorterstraat 7?

Herman Gorterstraat 7 is een woonhuis in Diepenbrockbuurt, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Herman Gorterstraat 7 vergeleken met de buurt?

Herman Gorterstraat 7 heeft 248 m² woonoppervlakte en 1035 m³ inhoud. Het perceel is 200 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Diepenbrockbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herman Gorterstraat 7 en wat betekent dat?

Herman Gorterstraat 7 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Herman Gorterstraat 7?

Herman Gorterstraat 7 heeft 10 kamers waarvan 8 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Diepenbrockbuurt?

De wijk Diepenbrockbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.236.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Diepenbrockbuurt?