Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 219 m²
- Perceeloppervlakte
- 521 m²
Diepenbrockstraat 52 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m² en een perceel van 521 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Diepenbrockstraat 52
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Diepenbrockbuurt is €2.236.000. Dat komt neer op circa €10.210 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDiepenbrockstraat 52 is een woonhuis van 219 m² in de wijk Diepenbrockbuurt. De buurt telt 329 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.136 inwoners per km².
Diepenbrockstraat 52 is een woonhuis in Diepenbrockbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Diepenbrockstraat 52 heeft 219 m² woonoppervlakte. Het perceel is 521 m². In Diepenbrockbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Diepenbrockbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.236.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Diepenbrockstraat 52 in Diepenbrockbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Diepenbrockstraat 52: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.3 km.
Recreatie nabij Diepenbrockbuurt: restaurant (0.4 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Diepenbrockstraat 52 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Diepenbrockbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.