Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1938
- Woonoppervlakte
- 314 m²
- Perceeloppervlakte
- 335 m²
- Inhoud
- 1008 m³
- Kamers
- 9
Diepenbrockstraat 34 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 314 m², een perceel van 335 m² en 9 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Diepenbrockstraat 34
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.5 kmDe prijsindicatie voor Diepenbrockstraat 34 ligt rond €1.545.000 tot €1.795.000. De gemiddelde woningwaarde in Diepenbrockbuurt is €2.236.000. Dat komt neer op circa €7.121 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDiepenbrockstraat 34 is een woonhuis van 314 m² in de wijk Diepenbrockbuurt. De buurt telt 329 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.136 inwoners per km².
Diepenbrockstraat 34 is een woonhuis in Diepenbrockbuurt, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Diepenbrockstraat 34 heeft 314 m² woonoppervlakte en 1008 m³ inhoud. Het perceel is 335 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Diepenbrockbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Diepenbrockstraat 34 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Diepenbrockstraat 34 heeft 9 kamers.
De wijk Diepenbrockbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.236.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Diepenbrockstraat 34 in Diepenbrockbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Diepenbrockstraat 34: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.3 km.