Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1938
- Woonoppervlakte
- 250 m²
- Perceeloppervlakte
- 352 m²
- Inhoud
- 900 m³
- Kamers
- 11
- Slaapkamers
- 6
Richard Wagnerstraat 26 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m², een perceel van 352 m² en 11 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Richard Wagnerstraat 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Diepenbrockbuurt is €2.236.000. Dat komt neer op circa €8.944 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRichard Wagnerstraat 26 is een woonhuis van 250 m² in de wijk Diepenbrockbuurt. De buurt telt 329 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.136 inwoners per km².
Richard Wagnerstraat 26 is een woonhuis in Diepenbrockbuurt, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Richard Wagnerstraat 26 heeft 250 m² woonoppervlakte en 900 m³ inhoud. Het perceel is 352 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Diepenbrockbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Richard Wagnerstraat 26 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-06-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Richard Wagnerstraat 26 heeft 11 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Diepenbrockbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.236.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Richard Wagnerstraat 26 in Diepenbrockbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.