Vrijstaande woning Bernard Zweerskade 12 Amsterdam

Bernard Zweerskade 12, 1077 TX Amsterdam

516 m² Bouwjaar 1931 13 kamers 5 slaapkamers Label F

Bernard Zweerskade 12 is een vrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 516 m², een perceel van 750 m² en 13 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
516 m²
Perceeloppervlakte
750 m²
Inhoud
2500 m³
Kamers
13
Slaapkamers
5
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€10.900.000 tot €11.150.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Bernard Zweerskade 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bernard Zweerskade 12

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
209.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
335.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
62.28 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

800 Inwoners
315 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
329 Woningvoorraad
€2.236.000 Gem. woningwaarde Diepenbrockbuurt
68% Koopwoningen
4.136 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bernard Zweerskade 12

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bernard Zweerskade 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Bernard Zweerskade 12?

De prijsindicatie voor Bernard Zweerskade 12 ligt rond €10.900.000 tot €11.150.000. De gemiddelde woningwaarde in Diepenbrockbuurt is €2.236.000. Dat komt neer op circa €4.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bernard Zweerskade 12 zich tot de wijk Diepenbrockbuurt?

Bernard Zweerskade 12 is een vrijstaande woning van 516 m² in de wijk Diepenbrockbuurt. De buurt telt 329 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.136 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bernard Zweerskade 12?

Bernard Zweerskade 12 is een vrijstaande woning in Diepenbrockbuurt, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bernard Zweerskade 12 vergeleken met de buurt?

Bernard Zweerskade 12 heeft 516 m² woonoppervlakte en 2500 m³ inhoud. Het perceel is 750 m². Met 13 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Diepenbrockbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bernard Zweerskade 12 en wat betekent dat?

Bernard Zweerskade 12 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-11-01. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 62.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bernard Zweerskade 12?

Bernard Zweerskade 12 heeft 13 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Diepenbrockbuurt?

De wijk Diepenbrockbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.236.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.