Bovenwoning Minervaplein 21 1 Amsterdam

Minervaplein 21 1, 1077 TJ Amsterdam

124 m² Bouwjaar 1945 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Minervaplein 21 1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €980.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1945
Woonoppervlakte
124 m²
Inhoud
502 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Minervaplein 21 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Minervaplein 21 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
139.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
243.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.91 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2620 Inwoners
1320 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€980.000 Gem. woningwaarde Minervabuurt-Zuid
47% Koopwoningen
16.984 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Minervaplein 21 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Minervaplein 21 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Minervaplein 21 1?

De prijsindicatie voor Minervaplein 21 1 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Zuid is €980.000. Dat komt neer op circa €7.903 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Minervaplein 21 1 zich tot de wijk Minervabuurt-Zuid?

Minervaplein 21 1 is een bovenwoning van 124 m² in de wijk Minervabuurt-Zuid. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Minervaplein 21 1?

Minervaplein 21 1 is een bovenwoning in Minervabuurt-Zuid, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Minervaplein 21 1 vergeleken met de buurt?

Minervaplein 21 1 heeft 124 m² woonoppervlakte en 502 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Minervabuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €980.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Minervaplein 21 1 en wat betekent dat?

Minervaplein 21 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 46.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Minervaplein 21 1?

Minervaplein 21 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Minervabuurt-Zuid?

De wijk Minervabuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €980.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Minervabuurt-Zuid?

Vanuit Minervaplein 21 1 in Minervabuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.