Vrijstaande woning Minervalaan 109 Amsterdam

Minervalaan 109, 1077 NV Amsterdam

360 m² Bouwjaar 1959 12 kamers 4 slaapkamers Label A

Minervalaan 109 is een vrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 360 m², een perceel van 600 m² en 12 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.078.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
360 m²
Perceeloppervlakte
600 m²
Inhoud
904 m³
Kamers
12
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€5.820.000 tot €6.070.000
Laatst bekende transactie
Periode 2011 tot 2015
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Minervalaan 109

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Minervalaan 109

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
117.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
134.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.5%
CO₂-emissie
23.32 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard, gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (140.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden
Tuin type
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras
Dakterras
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, op eigen terrein en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1400 Inwoners
675 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
696 Woningvoorraad
€1.078.000 Gem. woningwaarde Prinses Irenebuurt
75% Koopwoningen
5.730 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Minervalaan 109

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Minervalaan 109

Wat is de geschatte woningwaarde van Minervalaan 109?

De prijsindicatie voor Minervalaan 109 ligt rond €5.820.000 tot €6.070.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinses Irenebuurt is €1.078.000. Dat komt neer op circa €2.994 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Minervalaan 109 zich tot de wijk Prinses Irenebuurt?

Minervalaan 109 is een vrijstaande woning van 360 m² in de wijk Prinses Irenebuurt. De buurt telt 696 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.730 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Minervalaan 109?

Minervalaan 109 is een vrijstaande woning in Prinses Irenebuurt, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Minervalaan 109 vergeleken met de buurt?

Minervalaan 109 heeft 360 m² woonoppervlakte en 904 m³ inhoud. Het perceel is 600 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Prinses Irenebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.078.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Minervalaan 109 en wat betekent dat?

Minervalaan 109 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Minervalaan 109?

Minervalaan 109 heeft 12 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 140 m².

Hoe is de woningmarkt in Prinses Irenebuurt?

De wijk Prinses Irenebuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.078.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Prinses Irenebuurt?

Vanuit Minervalaan 109 in Prinses Irenebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2 km.