Tussenverdieping (appartement) Minervalaan 53 2 Amsterdam

Minervalaan 53 2, 1077 NP Amsterdam

130 m² Bouwjaar 1920 6 kamers 4 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Minervalaan 53 2 is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m² en 6 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.181.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
130 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Minervalaan 53 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Minervalaan 53 2

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2510 Inwoners
1140 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1118 Woningvoorraad
€1.181.000 Gem. woningwaarde Minervabuurt-Midden
57% Koopwoningen
16.677 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Minervalaan 53 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Minervalaan 53 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Minervalaan 53 2?

De prijsindicatie voor Minervalaan 53 2 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Midden is €1.181.000. Dat komt neer op circa €9.085 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Minervalaan 53 2 zich tot de wijk Minervabuurt-Midden?

Minervalaan 53 2 is een tussenverdieping (appartement) van 130 m² in de wijk Minervabuurt-Midden. De buurt telt 1.118 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.677 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Minervalaan 53 2?

Minervalaan 53 2 is een tussenverdieping (appartement) in Minervabuurt-Midden, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Minervalaan 53 2 vergeleken met de buurt?

Minervalaan 53 2 heeft 130 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Minervabuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.181.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Minervalaan 53 2 en wat betekent dat?

Minervalaan 53 2 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Minervalaan 53 2?

Minervalaan 53 2 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Minervabuurt-Midden?

De wijk Minervabuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.181.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Minervabuurt-Midden?

Vanuit Minervalaan 53 2 in Minervabuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.