Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1932
- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Inhoud
- 290 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
Rubensstraat 43 B is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.181.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rubensstraat 43 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.8 kmVOOR DE NEDERLANDSE OMSCHRIJVING, ZIE ONDER ENGELSE TEKST Stijlvol en goed onderhouden appartement met eigen opgang, royale woonkamer, twee…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Rubensstraat 43 B ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Midden is €1.181.000. Dat komt neer op circa €10.640 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRubensstraat 43 B is een tussenverdieping van 111 m² in de wijk Minervabuurt-Midden. De buurt telt 1.118 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.677 inwoners per km².
Rubensstraat 43 B is een tussenverdieping in Minervabuurt-Midden, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rubensstraat 43 B heeft 111 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Minervabuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.181.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rubensstraat 43 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Rubensstraat 43 B heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.
De wijk Minervabuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.181.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Rubensstraat 43 B in Minervabuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.