Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Inhoud
- 520 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
Albrecht Dürerstraat 39 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.181.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Albrecht Dürerstraat 39 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.8 kmUnfurnished Spacious Family Home in Amsterdam Old South Comfortable and spacious unfurnished apartment located in the desirable Old South area of…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Albrecht Dürerstraat 39 2 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Midden is €1.181.000. Dat komt neer op circa €6.598 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAlbrecht Dürerstraat 39 2 is een bovenwoning (appartement) van 179 m² in de wijk Minervabuurt-Midden. De buurt telt 1.118 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.677 inwoners per km².
Albrecht Dürerstraat 39 2 is een bovenwoning (appartement) in Minervabuurt-Midden, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Albrecht Dürerstraat 39 2 heeft 179 m² woonoppervlakte en 520 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Minervabuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.181.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Albrecht Dürerstraat 39 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-05-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.69 kg/jaar.
Albrecht Dürerstraat 39 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Minervabuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.181.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Albrecht Dürerstraat 39 2 in Minervabuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.