Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Jan van Eijckstraat 14 2 Amsterdam

Jan van Eijckstraat 14 2, 1077 LK Amsterdam

206 m² Bouwjaar 1927 8 kamers 6 slaapkamers Label D

Jan van Eijckstraat 14 2 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Amsterdam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
206 m²
Inhoud
709 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.390.000 tot €1.640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Jan van Eijckstraat 14 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Eijckstraat 14 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
192.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
268.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.35 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1450 Inwoners
630 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
620 Woningvoorraad
€1.341.000 Gem. woningwaarde Minervabuurt-Noord
61% Koopwoningen
10.075 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan van Eijckstraat 14 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jan van Eijckstraat 14 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Eijckstraat 14 2?

De prijsindicatie voor Jan van Eijckstraat 14 2 ligt rond €1.390.000 tot €1.640.000. De gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Noord is €1.341.000. Dat komt neer op circa €6.510 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Eijckstraat 14 2 zich tot de wijk Minervabuurt-Noord?

Jan van Eijckstraat 14 2 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 206 m² in de wijk Minervabuurt-Noord. De buurt telt 620 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.075 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Eijckstraat 14 2?

Jan van Eijckstraat 14 2 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Minervabuurt-Noord, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan van Eijckstraat 14 2 vergeleken met de buurt?

Jan van Eijckstraat 14 2 heeft 206 m² woonoppervlakte en 709 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Minervabuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Eijckstraat 14 2 en wat betekent dat?

Jan van Eijckstraat 14 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-08-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan van Eijckstraat 14 2?

Jan van Eijckstraat 14 2 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Minervabuurt-Noord?

De wijk Minervabuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.341.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.