Streetview Catharina van Rennesstraat 26 Amsterdam

Catharina van Rennesstraat 26, 1077 KX Amsterdam

145 m² Bouwjaar 1954

Catharina van Rennesstraat 26 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m² en een perceel van 199 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.078.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
199 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Catharina van Rennesstraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1400 Inwoners
675 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
696 Woningvoorraad
€1.078.000 Gem. woningwaarde Prinses Irenebuurt
75% Koopwoningen
5.730 Inwoners per km²

Locatie van Catharina van Rennesstraat 26

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Catharina van Rennesstraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Catharina van Rennesstraat 26?

De gemiddelde woningwaarde in Prinses Irenebuurt is €1.078.000. Dat komt neer op circa €7.434 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Catharina van Rennesstraat 26 zich tot de wijk Prinses Irenebuurt?

Catharina van Rennesstraat 26 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Prinses Irenebuurt. De buurt telt 696 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.730 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Catharina van Rennesstraat 26?

Catharina van Rennesstraat 26 is een woonhuis in Prinses Irenebuurt, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Catharina van Rennesstraat 26 vergeleken met de buurt?

Catharina van Rennesstraat 26 heeft 145 m² woonoppervlakte. Het perceel is 199 m². In Prinses Irenebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.078.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Prinses Irenebuurt?

De wijk Prinses Irenebuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.078.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Prinses Irenebuurt?

Vanuit Catharina van Rennesstraat 26 in Prinses Irenebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Prinses Irenebuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Catharina van Rennesstraat 26: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Prinses Irenebuurt?