Streetview Willem Kesstraat 23 Amsterdam

Willem Kesstraat 23, 1077 KR Amsterdam

114 m² Bouwjaar 1954 Label D

Willem Kesstraat 23 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m² en een perceel van 193 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.078.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
193 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Willem Kesstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem Kesstraat 23

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1400 Inwoners
675 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
696 Woningvoorraad
€1.078.000 Gem. woningwaarde Prinses Irenebuurt
75% Koopwoningen
5.730 Inwoners per km²

Locatie van Willem Kesstraat 23

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Willem Kesstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem Kesstraat 23?

De gemiddelde woningwaarde in Prinses Irenebuurt is €1.078.000. Dat komt neer op circa €9.456 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem Kesstraat 23 zich tot de wijk Prinses Irenebuurt?

Willem Kesstraat 23 is een woonhuis van 114 m² in de wijk Prinses Irenebuurt. De buurt telt 696 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.730 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem Kesstraat 23?

Willem Kesstraat 23 is een woonhuis in Prinses Irenebuurt, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Willem Kesstraat 23 vergeleken met de buurt?

Willem Kesstraat 23 heeft 114 m² woonoppervlakte. Het perceel is 193 m². In Prinses Irenebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.078.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem Kesstraat 23 en wat betekent dat?

Willem Kesstraat 23 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-05-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Prinses Irenebuurt?

De wijk Prinses Irenebuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.078.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Prinses Irenebuurt?

Vanuit Willem Kesstraat 23 in Prinses Irenebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Prinses Irenebuurt?