Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Inhoud
- 149 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €420.000 tot €470.000
Cornelis Dopperkade 5 5V is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.078.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Cornelis Dopperkade 5 5V
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.3 km***For English see below*** Heerlijk licht en goed ingedeeld appartement van 56 m2 met balkon en mooi uitzicht op het Zuideramstelkanaal.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Cornelis Dopperkade 5 5V ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinses Irenebuurt is €1.078.000. Dat komt neer op circa €19.250 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCornelis Dopperkade 5 5V is een bovenwoning van 56 m² in de wijk Prinses Irenebuurt. De buurt telt 696 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.730 inwoners per km².
Cornelis Dopperkade 5 5V is een bovenwoning in Prinses Irenebuurt, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Cornelis Dopperkade 5 5V heeft 56 m² woonoppervlakte en 149 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Prinses Irenebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.078.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Cornelis Dopperkade 5 5V heeft energielabel G. Geldig tot 2035-09-15. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 72.52 kg/jaar.
Cornelis Dopperkade 5 5V heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Prinses Irenebuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.078.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Cornelis Dopperkade 5 5V in Prinses Irenebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2 km.