Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Inhoud
- 265 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Beethovenstraat 241 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 3 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.078.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beethovenstraat 241
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.3 kmDe prijsindicatie voor Beethovenstraat 241 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinses Irenebuurt is €1.078.000. Dat komt neer op circa €13.475 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeethovenstraat 241 is een appartement van 80 m² in de wijk Prinses Irenebuurt. De buurt telt 696 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.730 inwoners per km².
Beethovenstraat 241 is een appartement in Prinses Irenebuurt, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Beethovenstraat 241 heeft 80 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Prinses Irenebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.078.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Beethovenstraat 241 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Prinses Irenebuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.078.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Beethovenstraat 241 in Prinses Irenebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Beethovenstraat 241: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.4 km.
Recreatie nabij Prinses Irenebuurt: restaurant (0.4 km), cafe (0.8 km).
De prijsindicatie ligt rond €460.000 tot €560.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Prinses Irenebuurt is €1.078.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.